1. ročník

Informácie ohľadom rozvrhov, online vzdelávania a komunikácie s vyučujúcimi 2021-1-8

Všetky informácie o súťaži nájdeš TU a na matematickyklokan.sk. Informačný plagát pre žiakov 1. stupňa

  • Niekoľko inšpirácií na JARNÚ VÝZDOBU izbičiek (vo formáte doc alebo vo formáte pdf) - pre tvorivých alebo pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať kedy príde JAR ;-)

  • Slovenský inštitút mládeže prináša 10-dielny videoseriál pre žiakov, študentov, ale aj rodičov, ktorí si chcú rozhýbať telo po čase strávenom za počítačom - HOME CHALLENGE - viac info TU.

Predmety Hlavnej Vzdelávacej Oblasti (HVO):

Predmety Komplementárnej Vzdelávacej Oblasti (KVO):

 

  • SÚŤAŽ pre tvorivé žiačky a žiakov! - všetky informácie sa dozvieš  na tomto odkaze "Staň sa hviezdou pre hviezdy – navrhni im logo!" - zapojenie sa do súťaže bolo možné do 31.1.2021

Milí rodičia, milí prváčikovia.

Aj tento týždeň pokračujeme v dištančnom vzdelávaní. Vyučovanie bude prebiehať online podľa online rozvrhu, tak ako som Vás už mailom informovala. Ak sa niekto nemôže z vážnych dôvodov pripojiť (technických, zdravotných alebo iných), je potrebné, aby ste ma kontaktovali a neúčasť ospravedlnili.

V prípade neprítomnosti na vyučovaní si žiak vypracuje zadania úloh samostatne a podľa pokynov. Všetky informácie nájdete na stránke školy. Zadania na aktuálny týždeň sú zverejňované každý pondelok. V prípade potreby sme v kontakte.

Veľa zdravia a chuti do práce Vám želá Vaša pani učiteľka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí moji prváčikovia, milí rodičia,

pozdravujem Vás a prajem všetko dobré do nového roku 2021.

Je mi veľmi ľúto, že sme nemohli nastúpiť do školy 11.01. 2021. Verím, že sa nám to podarí budúci týždeň. Tento týždeň sa budeme vzdelávať dištančne a pripravila som Vám úlohy na každý deň. Úlohy určite zvládnete. V škole sa o nich porozprávame. Teším sa.

Nové informácie budú uverejnené na stránke školy, v prípade potreby ma kontaktujte.

Mgr. Markovičová