4. ročník

Informácie ohľadom rozvrhov, online vzdelávania a komunikácie s vyučujúcimi 2021-1-8

Všetky informácie o súťaži nájdeš TU a na matematickyklokan.sk. Informačný plagát pre žiakov 1. stupňa

  • Niekoľko inšpirácií na JARNÚ VÝZDOBU izbičiek (vo formáte doc alebo vo formáte pdf) - pre tvorivých alebo pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať kedy príde JAR ;-)

  • Slovenský inštitút mládeže prináša 10-dielny videoseriál pre žiakov, študentov, ale aj rodičov, ktorí si chcú rozhýbať telo po čase strávenom za počítačom - HOME CHALLENGE - viac info TU.

Predmety Hlavnej Vzdelávacej Oblasti (HVO):

Predmety Komplementárnej Vzdelávacej Oblasti (KVO):

 
  • SÚŤAŽ pre tvorivé žiačky a žiakov! - všetky informácie sa dozvieš  na tomto odkaze "Staň sa hviezdou pre hviezdy – navrhni im logo!" - zapojenie sa do súťaže bolo možné do 31.1.2021

Ahojte, milí moji štvrtáci :-) 2021-1-11

Dovoľte mi pár slov na úvod.

V novom roku si napíšte do svojich sŕdc, že každý deň je najlepším dňom Vášho života. To Vám prinesie to najcennejšie, čo Vám môže život dať. Verím, že ste sviatky prežili radostne v kruhu blízkych a poriadne ste si oddýchli. Začína nám škola, ale bohužiaľ ešte spolu nemôžeme byť, verím, že budúci týždeň sa už vidíme.

Na tento týždeň som si pre Vás pripravila len opakovanie. Úlohy a zadania v učebniciach a zošitoch si vypracujte a pracovné listy mi vypracované pošlite na mail, nič iné mi posielať nemusíte. Ak by toto dištančné vzdelanie trvalo dlhšie, skúsime si od budúceho týždňa online vyučovanie.

Držkajte sa a dávajte si na seba pozor.

PS: ak by ste sa chceli so mnou podeliť o zážitky z prázdnin, napíšte mi mail, budem sa tešiť.