Naše akcie 2018/2019

18.10.2018 Jabĺčkový deň- pečenie koláča

Pripravili sme si pre deti ďalšiu zábavnú aktivitu, ktorú deti zbožňujú aj kvôli ochutnávke koláča, ktorý sme upiekli z domácich jabĺk. Všetky deti sa do aktivity s radosťou pustili a vyrobili si chutný jablkový koláč.

17.10.2018 Šarkaniáda

Tento rok sa Šarkaniáda konala počas doobedňajších hodín. Deti si priniesli svojho šarkana do škôlky a spolu s pani učiteľkami sa vybrali na kopec, aby si „zalietali.“

360

15.10.2018 Jesenné tvorivé dielne

V tento deň sme si do škôlky pozvali rodičov spolu s deťmi, aby vyrobili rôzne jesenné ozdoby. Rodičia neváhali vzali svoje deti, materiál na výrobu a s radosťou sa pustili do vyrezávania dýň, lepenia listov, vyrábania svietnikov a mnoho ďalších krásnych ozdôb, ktoré sme vystavili pred vstup do Materskej školy.

Turistická prechádzka - Jasenický kopec

Dňa 19.9.2018 si dali deti druhej a tretej triedy poriadne do tela. Pani učiteľky ich zobrali na turistickú vychádzku do poriadneho kopca. Na vrchu sa deti občerstvili, oddýchli si a plní síl sa vrátili späť do škôlky.

Zábavné aktivity

Pani učiteľky neustále pripravujú pre deti aktivity, ktoré sú zaujímavé, náučné a zábavné. Ale občas sa treba aj niečo nové dozvedieť a preto sa predškoláci usilovne venujú svojim pracovným zošitom. No a my najmenší cvičíme svoje hlavičky tiež. Veď aj hra je forma edukácie. A po všetkom tom poučnom si treba zdriemnuť.