Medziročníkový florbalový turnaj

A ako sme oslávili Medzinárodný deň florbalu? Nuž, posúďte sami...

12.04.2022 bol Medzinárodný deň florbalu, ktorý sme konečne mohli osláviť tak, ako sa patrí. Žiaci si zahrali medziročníkový florbalový turnaj, ktorý sa niesol v duchu fair play. Žiaci súťažili v 3 moduloch 1. - 3. ročník, 4. - 6. ročník a 7. - 9. ročník. Žiaci sa na turnaji zabavili, zasúťažili, odniesli nové skúsenosti a v neposlednom rade odchádzali všetci ako víťazi, keďže každá trieda si odniesla sladkú odmenu a diplom. Ďakujeme pani učiteľke Mgr. Čunderlíkovej a Mgr. Lazarovej za realizáciu a dôstojnú oslavu Medzinárodného florbalového dňa.

 

Tak predsa sme sa dočkali! S veľkou radosťou malým i veľkým milovníkom športu oznamujeme, že dňa 12.04.2022 (utorok) sa uskutoční florbalový turnaj na základe výzvy Slovenského zväzu florbalu pod záštitou Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pri príležitosti Medzinárodného florbalového dňa.

Keďže hráme fair play a záleží nám, aby mali žiaci rovnaké šance na výhru a účastníci  boli silovo a vekovo rovnocenní, turnaje budú prebiehať v troch moduloch:

Harmonogram turnaja:

1. modul - žiaci 1. - 3. roč. - počas 5. vyučovacej hodiny

2. modul - žiaci 4. - 6. roč. – počas 6. vyučovacej hodiny

3. modul - žiaci 7. - 9. roč. - po 6. vyučovacej hodine (o 13:00 hod.)

Zápasy  budú prebiehať na multifunkčnom ihrisku v ZŠ s MŠ Udiča pod vedením Mgr. Čunderlíkovej a Mgr. Lazarovej. Z každého ročníka bude reprezentovať triedu 8 hráčov.

Všetci vieme, že šport a pohyb sú skvelé v akejkoľvek podobe. Veríme, že sa tešíte rovnako ako my, spoločne sa pri florbale zabavíme, zahráme a zašportujeme si v duchu hesla: „Šport spája".